Miał przy sobie dopalacze – odpowie jak za posiadanie narkotyków
fot. policja
Wczoraj (19 lutego) policjanci z Elbląga zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który miał przy sobie dopalacze. W świetle prawa każdy dopalacz jest traktowany jak narkotyk. Za jego posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.