UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej to dożywocie i kastracja dla rodziny... Ścigajcie dilerów a nie klientów bałwany. ..a moze dożywocie dla gimnazjalistów tam jest najwięcej "inteligencji narkotykowej ". Wystarczy trzepać plecaki i już statystyki będą lepsze ... Brawo Polska, brawo elbląska policja

Czytelnik 678

Anuluj