UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej to dożywocie i kastracja dla rodziny... Ścigajcie dilerów a nie klientów bałwany. ..a moze dożywocie dla gimnazjalistów tam jest najwięcej "inteligencji narkotykowej ". Wystarczy trzepać plecaki i już statystyki będą lepsze ... Brawo Polska, brawo elbląska policja
Czytelnik 678