Miał narkotyki a policjanci list gończy

4
05.04.2018
Miał narkotyki a policjanci list gończy
fot. policja
Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 23-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany i próbował się ukrywać.
Zatrzymanie miało miejsce wczoraj (4 kwietnia) przed godz. 9 w Elblągu. Mężczyzna wychodził ze swojego mieszkania i natknął się na policjantów kryminalnych. 23-latek miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności. Była to jedna z kar składowych za zatrzymanie w 2015 roku. Wtedy posiadał przy sobie ponad 150 gram narkotyków. Wczoraj podczas zatrzymania policjanci znaleźli u niego w mieszkaniu niewielką ilość marihuany. Mężczyzna trafił już do aresztu. Tam spędzi najbliższe 182 dni. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A mógł mieć cały magazyn tytoniu - twardego narkotyku i wtedy byłoby ok. ..
VN (2018.04.05)

info

1  
  1
Ale miał ???? Bez-top pospolity
Dyzio konfijapa 1999 Zawada (2018.04.05)

info

1  
  0
przeciez to nawet trawa nie jest tylko dopały, PiS chcąc rozwiązać problem dopalaczy powinien zalegalizować trawe i kosić gruby hajs z tych co palą i z turystyki
(2018.04.05)

info

3  
  1
Kolejna ofiara patologicznego prawa. Dużo bardziej szkodliwe papierosy w pełni legalne, a za Marihuanę idzie się do ciupy. Ja osobiście nigdy nie paliłem trawy i nienawidzę tego zapachu. Ale uważam, że wszystko dla ludzi. Każdy ma wolną wolę, kto nie chce (tak jak ja) to nie bierze, kto chce niech bierze. Proste.
StefanK (2018.04.05)

info

3  
  1