UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejna ofiara patologicznego prawa. Dużo bardziej szkodliwe papierosy w pełni legalne, a za Marihuanę idzie się do ciupy. Ja osobiście nigdy nie paliłem trawy i nienawidzę tego zapachu. Ale uważam, że wszystko dla ludzi. Każdy ma wolną wolę, kto nie chce (tak jak ja) to nie bierze, kto chce niech bierze. Proste.

StefanK