Łańcuchy na złom

8
04.12.2006
Policjanci zatrzymali wczoraj (3 grudnia) mężczyznę, który ukradł łańcuchy odgradzające chodnik od jezdni. Chciał je sprzedać w skupie złomu. Teraz grozi mu grzywna.
Wczoraj około godz. 19 patrol policji został skierowany w rejon ulic Kościuszki - Chrobrego. Osoba zgłaszająca powiedziała, że ktoś ukradł łańcuchy zabezpieczające przed wtargnięciem na jezdnię. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, łańcuchów faktycznie nie było. - Penetrując okolice, nieopodal skrzyżowania ul. Kościuszki z Marymoncką, policjanci zauważyli mężczyznę z plecakiem - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - 43-latek został zatrzymany i poproszony o pokazanie zawartości bagażu. Okazało się, że w plecaku schował 10 łańcuchów oraz kombinerki. Mieczysław T. trafił do policyjnego aresztu. Jako że wartość skradzionego mienia nie przekroczyła 250 zł, odpowie w oparciu o przepisy kodeksu wykroczeń - grozi mu grzywna. Łańcuchy powrócą na swoje miejsce.
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bez komentarza.
Synchiushyn (2006.12.04)

info

0  
  0
i to wlasnie jemu nalezy sie w tym roku nagroda lider przedsiebiorczosci
(2006.12.04)

info

0  
  0
Może chciał zrobić sobie monczako!?
Zbych (2006.12.04)

info

0  
  0
Zbych - :)))))
(2006.12.05)

info

0  
  0
pisze się -nunchako- jesli chodzi ci o broń służącą do samoobrony stworzoną przez mistrza Bruce Lee :)
:)))) (2006.12.05)

info

0  
  0
No to albo tak dużo było tych łańcuchów albo może one miedziane były, że miały aż taką wartość. Pewnie w skupie dostałby za nie "dychę"
(2006.12.05)

info

0  
  0
a gdzie Ci jest napisane ze tyle by za nie dostał? jest napisane ze nie przekroczyła 250zł lolku... PozdRo dla czytających ze zrozumieniem :)
LolKu (2006.12.05)

info

0  
  0
zwazyli mu te lancuchy na psiarni? 250 za 10 lancuchow?! mozna juz zaszalec!!
ło o (2006.12.05)

info

0  
  0