Kradła, a łupy sprzedawała dalej

3
24.03.2016
Kradła, a łupy sprzedawała dalej
W ręce policji wpadła 39-letnia Justyna T., która „skutecznie” i „bezgotówkowo” zaopatrywała się w sklepach samoobsługowych na terenie Elbląga. Działała od półtora roku.
Buty, sukienki, drobna biżuteria, zegarki to wszystko wynosiła ze sklepów 39-letnia Justyna T. Kobieta z części ukradzionych rzeczy sama korzystała. Było tak m.in. z butami i odzieżą. Pozostałe przedmioty sprzedawała wśród znajomych. Policjanci ustalili, że biżuteria i zegarki skradzione przez 39-latkę trafiały do lombardów.
   Kobieta działała w ten sposób przez około 1,5 roku. Lista zarzutów jakie jeszcze usłyszy nie będzie krótka. 39-latka przyznała się do kradzieży i złożyła wyjaśnienia. Może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Do policji. Sprawdźcie czy to ta sama Justyna której kiedyś jakoś 1.5 roku temu szukaliście za kradzież telefonu. W telewizji elblązkiej pokazywali nagranie z monitoringu jak kradła.
(2016.03.25)

info

1  
  0
kofituryyyy elblaskie
(2016.03.26)

info

0  
  1
Ale gdyby tobie coś za. .. to byś sam liczył na to, że ktoś ci wskaże jumaka
(2016.03.26)