UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do policji. Sprawdźcie czy to ta sama Justyna której kiedyś jakoś 1.5 roku temu szukaliście za kradzież telefonu. W telewizji elblązkiej pokazywali nagranie z monitoringu jak kradła.


Anuluj