UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do policji. Sprawdźcie czy to ta sama Justyna której kiedyś jakoś 1.5 roku temu szukaliście za kradzież telefonu. W telewizji elblązkiej pokazywali nagranie z monitoringu jak kradła.
Do policji. Sprawdźcie czy to ta sama Justyna której kiedyś jakoś 1.5 roku temu szukaliście za kradzież telefonu. W telewizji elblązkiej pokazywali nagranie z monitoringu jak kradła.