Kierowali pod wpływem

3
01.06.2017
Kierowali pod wpływem
W ciągu minionej doby policjanci zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, których stan trzeźwości pozostawiał wiele do życzenia. Jednym z nich był mężczyzna kierujący quadem, w drugim przypadku rowerzysta.
O ile 36-letniego pijanego rowerzystę, który przejechał przez przejście na czerwonym świetle, a następnie został skontrolowany przez policjantów ukarano 500 złotowym mandatem, o tyle w drugim z wymienionych przypadków konsekwencje były dużo poważniejsze.
   W miejscowości Grądki 19-letni mężczyzna jeździł quadem i najechał na 64-latka. Jak się okazało, 19-latek miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu. Trzeźwy nie był również potrącony 64-latek. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kierowca quada trzeźwieje w policyjnym areszcie, a 64-letni mężczyzna został zaraz po zdarzeniu przewieziony karetką do szpitala. Doznał on obrażeń klatki piersiowej. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dlaczego brak jest przepisu by pijakom za kierownicy zabierano pojazd i na licytację. A kasa na potrzeby dzieci np dożywianie.
(2017.06.01)

info

5  
  4
bo alkohol jest legalny a państwo ma z tego ogromne zyski
(2017.06.01)

info

4  
  0
juz leb boli iod tych ten pijany tamten pijany tego zlapali drugiego zawiesili itd; frajerstwo pilo, pije i bedzie pilo i jezdzilo bo to bezmozgowie z sianem w glowie i maja mozdzek jak cegla dziurawka typowe frajerstwo a taki to odrazu pucha na 5 lat bez warunkowego i trzeci z czwartym zanim zasiadzie za kierownik to bedzie mial do myslenia czy mu sie to oplaci, tyle w temacie i te paluszki w dol mnie h..obchodza,
WYWALONENATO (2017.06.01)

info

3  
  1