UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

juz leb boli iod tych ten pijany tamten pijany tego zlapali drugiego zawiesili itd; frajerstwo pilo, pije i bedzie pilo i jezdzilo bo to bezmozgowie z sianem w glowie i maja mozdzek jak cegla dziurawka typowe frajerstwo a taki to odrazu pucha na 5 lat bez warunkowego i trzeci z czwartym zanim zasiadzie za kierownik to bedzie mial do myslenia czy mu sie to oplaci, tyle w temacie i te paluszki w dol mnie h..obchodza,

WYWALONENATO