UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
juz leb boli iod tych ten pijany tamten pijany tego zlapali drugiego zawiesili itd; frajerstwo pilo, pije i bedzie pilo i jezdzilo bo to bezmozgowie z sianem w glowie i maja mozdzek jak cegla dziurawka typowe frajerstwo a taki to odrazu pucha na 5 lat bez warunkowego i trzeci z czwartym zanim zasiadzie za kierownik to bedzie mial do myslenia czy mu sie to oplaci, tyle w temacie i te paluszki w dol mnie h..obchodza,
WYWALONENATO