Kierowała autem po pijanemu

4
03.03.2016
Kierowała autem po pijanemu
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli osobowego citroena, którym kierowała 40-letnia kobieta. Badanie alkotestem wykazało u niej 0,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz kierująca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.
Było około godz. 1 w nocy, gdy policyjny patrol prewencji zatrzymał w Pasłęku citroena xarę. Autem kierowała 40-letnia kobieta. Policjanci od razu wyczuli od niej zapach alkoholu. Potwierdziło to także badanie alkotestem. Jego wynik to 0,7 promila.
   Kierującej zatrzymano prawo jazdy kat. B, a citroena, którym jechała przekazano innej, trzeźwej osobie. Teraz 40-latka odpowie za swój czyn przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może jej grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na czas określony przez sąd.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Policjanci z Pasłęka swój niewiarygodny sukces musieli ogłosić na elbląskich stronach. BUHAHAHA. Teraz do Warszawy jeszcze niech napiszą a później do Washington Post. BUHAHA
(2016.03.03)

info

2  
  2
Nie było by ci do śmiechu gdyby taka nawalona dama skasowała ci kogoś z rodziny.
zły (2016.03.03)

info

3  
  1
Kto nie ma w głowie, ten ma w nogach. ..
(2016.03.03)

info

2  
  0
Te kobiety - kierowcy to sama pijaki i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej !
(2016.03.03)

info

0  
  4