UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjanci z Pasłęka swój niewiarygodny sukces musieli ogłosić na elbląskich stronach. BUHAHAHA. Teraz do Warszawy jeszcze niech napiszą a później do Washington Post. BUHAHA
Policjanci z Pasłęka swój niewiarygodny sukces musieli ogłosić na elbląskich stronach. BUHAHAHA. Teraz do Warszawy jeszcze niech napiszą a później do Washington Post. BUHAHA