UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policjanci z Pasłęka swój niewiarygodny sukces musieli ogłosić na elbląskich stronach. BUHAHAHA. Teraz do Warszawy jeszcze niech napiszą a później do Washington Post. BUHAHA


Anuluj