Jechał ponad 100 km/h

5
17.11.2017
Jechał ponad 100 km/h
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali w Żurawcu 26-letniego mężczyznę, który jechał zdecydowanie za szybko. Policyjny miernik prędkości wskazał 106 km/h w miejscu ograniczenia do 50. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (16 listopada) w podelbląskiej miejscowości Żurawiec. Tam policyjny patrol mierzył prędkość przejeżdżających aut. W pewnym momencie pojawiło się audi jadące z prędkością ponad 100 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że kierował nim 26-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na czas trzech miesięcy. Dzieje się tak w momencie, gdy przez kierującego przekroczona zostanie prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Mężczyznę ukarano 500 złotowym mandatem karnym.
   Podczas wczorajszych działań policjanci oprócz pomiarów prędkości sprawdzali też trzeźwość kierujących. Łącznie wykonano 109 takich badań.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Tylko w jednym dniu aż 109 kierowców bezpodstawnie prześladowanych i podejrzanych jako pijani kierowcy i totalna klapa dla statystyk. Nic tylko się cieszyć a wściekłość kulsonów bezcenna.
(2017.11.17)

info

3  
  4
A Kulson tam był?
ami (2017.11.17)

info

4  
  2
Byłem
Kulson (2017.11.17)

info

3  
  0
Panowie policjanci, żadnych pobłażań dla piratów drogowych oraz jeżdżących na "dwóch gazach". Więcej akcji na wioskach, zresztą bardzo tam potrzebnych, aby zdyscyplinować wieśniaków.
ammi (2017.11.18)

info

4  
  1
Na tej trasie, do Żurawca, Krzewska, Markus jeżdżą za szybko. Nie ma pobocza dla pieszych, .
(2017.11.18)

info

2  
  1