UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie policjanci, żadnych pobłażań dla piratów drogowych oraz jeżdżących na "dwóch gazach". Więcej akcji na wioskach, zresztą bardzo tam potrzebnych, aby zdyscyplinować wieśniaków.
ammi
Panowie policjanci, żadnych pobłażań dla piratów drogowych oraz jeżdżących na "dwóch gazach". Więcej akcji na wioskach, zresztą bardzo tam potrzebnych, aby zdyscyplinować wieśniaków.
ammi