UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie policjanci, żadnych pobłażań dla piratów drogowych oraz jeżdżących na "dwóch gazach". Więcej akcji na wioskach, zresztą bardzo tam potrzebnych, aby zdyscyplinować wieśniaków.

ammi

Anuluj