Jechał autem, choć nie powinien

9
21.02.2016
Jechał autem, choć nie powinien
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali w Jegłowniku mężczyznę kierującego vw golfem. Po chwili okazało się, że jest on pijany, a także, do 2025 roku ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Była sobota (20 lutego) po godzinie 18, gdy policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli volkswagena golfa. Kierował nim 30-letni Piotr F. Policjanci od mężczyzny wyczuli zapach alkoholu. Jego stan potwierdziło również badanie alkotestem. Jego wynik to 3,28 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna w takim stanie „kierował” autem. Jego samochód trafił na policyjny parking. Teraz 30-letni Piotr F. odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Pisanie co Mu grozi nie ma sensu!W aktualizacji powinno byc napisane jak sad sie ustosunkowal do tego bandyty. Inaczej kogos takiego nie mozna nazwac.
(2016.02.21)
Złapano groźnego bandytę, proszę napisać czy sąd zastosował areszt dla tego potencjalnego mordercy!
egon785 (2016.02.21)

info

1  
  0
Wsadzić go w końcu do więzienia, bo każdy wie, że znowu będzie "prowadził" po pijanemu!
(2016.02.21)
Może mu i "grozi do pięciu lat " ale chyba tylko w teorii;)
(2016.02.21)
Przecież był niepoczytalny.
(2016.02.21)

info

1  
  0
powinna być nowelizacja prawa, pozwalająca na wymierzenie temu panu 32 batów na goły tyłek /tyle ile było promili/. To by bardziej popamiętał niż karę finansową.
(2016.02.22)

info

0  
  0
Piotrze F. Jak mogłeś? Gdzie byli wtedy Twoi rodzice? Gdzie był Karol? Kur... Gdzie? ;) Ty bandyto!!! ;)
Ola Fasola (2016.02.22)

info

0  
  1
Chyba w Simsach ;)
Ola Fasola (2016.02.22)
Policjanci ! Jak chcecie więcej takich delikwentów złapać, to przejeżdżajcie częściej na te tereny jak Jegłownik potem Wiktorowo, Wikrowo i dalej w stronę Elbląga w szczególności weekendy w porze późno wieczornych jak i nocnych.
(2016.02.22)

info

2  
  0