Wybrany wątek opinii
Pisanie co Mu grozi nie ma sensu!W aktualizacji powinno byc napisane jak sad sie ustosunkowal do tego bandyty. Inaczej kogos takiego nie mozna nazwac.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Wsadzić go w końcu do więzienia, bo każdy wie, że znowu będzie "prowadził" po pijanemu!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0