Grozili, zastraszali, teraz… posiedzą
fot. policja
21-letni Sebastian R. oraz 46-letni Grzegorz S. zostali zatrzymani przez policjantów w sprawie kierowania gróźb wobec swojego sąsiada. Dodatkowo 21-latek usłyszał również zarzut podpalenia drewnianego domku, który znajdował się na posesji mężczyzny, któremu wcześniej grozili. Obaj sprawcy trafili decyzją sądu na 3 miesiące do aresztu. Policja nie wyklucza innych zatrzymań w tej sprawie.