UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem same bzdury o są Pani Kamila M już nie miła na kogo zgonić wszystkiego i zgoniła na Sebastiana R. .. .Ale niech powie wkońcu prawdę niech powie bo za fałszywe zeznania też jest kara. .. .Myśli ze nikt nic nie wie ale faky są całkiem inne. .. .. A i po pierwsze Pani Kamila nie jet żadną sąsiadką Sebastiana R. .. .
ppppppp