Groził obsłudze śmiercią i podpaleniem pubu

6
29.10.2017
Groził obsłudze śmiercią i podpaleniem pubu
(fot. KMP w Elblągu)
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który odgrażał się obsłudze lokalu. Groził im zabiciem i podpaleniem pubu. Badanie alkotestem wykazało u niego ponad promil alkoholu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Za taki czyn może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Cała sytuacja miała miejsce w sobotę około godziny 17 w jednym z pubów na terenie Elbląga. Gdy lokal był przystrajany na „halloween”, wszedł do niego 22-letni mężczyzna. Obsługa powiedziała, że lokal nie jest jeszcze czynny, ponieważ trwa w tej chwili przystrajanie. Mężczyzna nie chciał jednak opuścić pomieszczenia i zażądał alkoholu. Gdy zamówinie nie zostało zrealizowane, stał się jeszcze bardziej agresywny. Odgrażał się obsłudze pozbawieniem życia oraz spaleniem lokalu.
   Na miejsce wezwano policyjny patrol. Funkcjonariusze zatrzymali agresora i resztę wieczoru spędził w policyjnej celi. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Teraz za ten czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat więzienia.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zamiast pic. wódke mógl zapalic. .. trzeba sie wyluzowac Pisał laska z Polski
Wypuścićkulawego (2017.10.29)

info

9  
  1
Co za głowa, że 1 promil tak mu zaszkodził? Jak się ma tak słabą główkę, to się mleko pije. .. będzie wielki.
wist (2017.10.29)

info

6  
  0
do utylzacji natychmiast
psycholog (2017.10.29)

info

4  
  1
co tu pisac zwykly kundel bez mozgu i tyle jak by mi zagrozil podpiol bym do auta na lince wlonczyl jedynke i ruszal a pozniej dwujke i juz fraje7 by byl osrany w gaci3 i glupota by wyszla z pustego baniaka. tak frajez6 tak bym ci zrobil.
bezrobotnyzinfiniti (2017.10.29)

info

3  
  1
typowy wyborca PO
(2017.10.30)
Chyba Pisu tak napewno tak
Wypuścićkulawego (2017.10.30)