Groził obsłudze śmiercią i podpaleniem pubu
(fot. KMP w Elblągu)
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który odgrażał się obsłudze lokalu. Groził im zabiciem i podpaleniem pubu. Badanie alkotestem wykazało u niego ponad promil alkoholu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Za taki czyn może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.