UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co tu pisac zwykly kundel bez mozgu i tyle jak by mi zagrozil podpiol bym do auta na lince wlonczyl jedynke i ruszal a pozniej dwujke i juz fraje7 by byl osrany w gaci3 i glupota by wyszla z pustego baniaka. tak frajez6 tak bym ci zrobil.

bezrobotnyzinfiniti

Anuluj