Groził, awanturował się, teraz posiedzi

7
08.02.2018
Groził, awanturował się, teraz posiedzi
37-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - taką decyzję podjął sąd. Miał grozić dwóm kobietom, a miał się do nich nawet nie zbliżać. Mimo wszystko, mężczyzna po raz kolejny wszczął awanturę.
Cała sytuacja miała miejsce w poniedziałek (5 lutego) wieczorem. Do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Elbląga przyszedł pijany mężczyzna i zaczął się awanturować. Gdy na miejsce przyjechał wezwany patrol, ten zdołał już uciec. Policjanci zatrzymali go kilkaset metrów dalej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu okazało się, iż ma on już zakaz zbliżania się do kobiet pracujących w tym sklepie, bo już wcześniej im się odgrażał. Wobec mężczyzny prowadzona jest również sprawa o uszkodzenie mienia. Policjanci oraz prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 37-latka. Sąd przychylił się do tego wniosku. Mężczyzna na czas prowadzonego postępowania trafił do aresztu. Kierowanie gróźb wobec innej osoby zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Parys ćpun damski bokser niechaj pupa jego ma się w opiece za kratami :)
QbeQ (2018.02.08)

info

2  
  1
lukasz, lukasz-popraw się
ttt (2018.02.08)

info

3  
  0
przeciez to marcin milus z kwiatowej
aldona (2018.02.08)

info

0  
  2
tak to jest jak matka wygania z domu brat brata sprzedaje odpoczniesz dzieciaku trzymaj sie. .. je. .ć ryska !!!
(2018.02.09)

info

1  
  0
A nade mną jak ojciec się znęcał, bił do krwi, i jak na Policję chodziłem to mówili: "Nie zawracaj głowy". Oby was tam szlag trafił wszystkich w tej Policji.
StefanK (2018.02.10)

info

2  
  0
trzeba było mówić że ojciec notorycznie pije piwo w parku, ,, ,to zamkneliby go na parę lat, ,, ,albo że batonika skroił w biedrze, ,, ,,
jarząbek (2018.02.11)

info

1  
  0
tak to jest, kiedy można pisać co się chce. a potem to udaje prawdę. Nie ze mną te numery Brunery! ha ha ha. Piszcie dalej te wasze głupoty.
(2018.02.11)

info

0  
  0