UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak to jest, kiedy można pisać co się chce. a potem to udaje prawdę. Nie ze mną te numery Brunery! ha ha ha. Piszcie dalej te wasze głupoty.


Anuluj