Foliowe zawiniątka z suszem i proszkiem

5
31.10.2016
Foliowe zawiniątka z suszem i proszkiem
Interwencja, którą rozpoczęli Strażnicy Ochrony Kolei zakończyła się zatrzymaniem dwóch młodych mężczyzn. Osoby w trakcie legitymowania zachowywały się nienaturalnie nerwowo. Jak się później okazało, mężczyźni mieli foliowe zawiniątka. Badanie testerem wykazało, że w jednym z woreczków była amfetamina.
17- i 18-latek zostali zatrzymani najpierw przez funkcjonariuszy SOK a następnie przez wezwany na miejsce patrol policji. Jak się niedługo później okazało, „nerwowe” zachowanie obu młodych mężczyzn podczas kontroli spowodowane było tym, że mieli oni przy sobie woreczki strunowe z roślinnym suszem i białym proszkiem. Użyty tester narkotykowy wskazał w tym drugi przypadku na amfetaminę. Obaj mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Za każdym razem to samo. .Nerwowe zachowanie. .. Masz jaja, żeby ćpać, to miej jaja, żeby zachować zimną krew.
asdsssd (2016.10.31)
@asdsssd - A co ma napisać, że przypadkiem się trafiło ślepej kutrze zawiniątko?
(2016.11.01)
Jak znam zycie, to oleli sokistów, tamci zadzwonili. Przyjechały dzielne chłopaki przetrzeopały kieszenie i znaleźli woreczek. Teraz budujący napięcie opis o nerwowym zachowaniu, podejrzanym wyglądzie, dziwnym spojrzeniu itp.
(2016.11.01)

info

1  
  0
Przeciez ten redaktorzyna chyba nawet stedniej nieskonczyl tuman i pisze bzdury bo inaczej nikt by die niezainteresowal jego wypocinami. darmozjad z panstwowki
(2016.11.01)

info

0  
  2
A w pierwszym przypadku co znalazl ?herbate. tepe paly
(2016.11.01)

info

0  
  0