UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciez ten redaktorzyna chyba nawet stedniej nieskonczyl tuman i pisze bzdury bo inaczej nikt by die niezainteresowal jego wypocinami. darmozjad z panstwowki
Przeciez ten redaktorzyna chyba nawet stedniej nieskonczyl tuman i pisze bzdury bo inaczej nikt by die niezainteresowal jego wypocinami. darmozjad z panstwowki