Dla zabawy rozpylili w hotelu gaśnicę
fot. policja
Elbląscy policjanci badają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednym z hoteli w centrum miasta. Tam dwójka 16-latków wtargnęła na hol recepcyjny i rozpyliła gaśnicę. Straty jakich dokonali to ponad 1 600 zł. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.