UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a u mnie z jakieś 11 lat temu chłopaki uczniowie rozpyli gaśnicę w szkole na podwórku xd gimbabza xd
eloeloooo
a u mnie z jakieś 11 lat temu chłopaki uczniowie rozpyli gaśnicę w szkole na podwórku xd gimbabza xd
eloeloooo