Czy warto ryzykować?

5
08.03.2017
Czy warto ryzykować?
41-latek został zatrzymany do kontroli drogowej, w trakcie której wyszło na jaw, że kierował pojazd, mimo cofniętych uprawnień. Za popełnione przestępstwo teraz odpowie przed sądem.
Wczoraj (7 marca) policjanci z braniewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki opel. Szybko okazało się, że kierujący 41- latek nie posiada prawa jazdy. Tłumaczył się, tym że stracił je za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów. Policjanci po zweryfikowaniu informacji, ustalili jednak inną prawdę. Okazało się, że mężczyzna decyzją starosty z 2007r. ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze poinformowali kierującego, iż popełnił przestępstwo z art. 180 a kodeksu karnego, jednocześnie zakazując kontynuowania jazdy. Pojazd oraz kluczyki zostały przekazane wskazanej osobie. Mężczyzna ten jednak nie wziął na poważnie słów funkcjonariuszy i tego samego dnia w godzinach popołudniowych ponownie wsiadł za kierownicę. Podróż za kółkiem jednak nie trwała długo, został zatrzymany do kontorli przez funkcjonariuszy z posterunku Wilczęta. Za lekceważące podejście teraz odpowie przed sądem.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Typowe zachowanie wyborcy pis nie ważne jest prawo ważne jest to co mówi prezes w tym wypadku pan kierowca prezes a w zasadzie już nie kierowca tylko kandydat na idiotę roku
maciusiusiu (2017.03.08)

info

3  
  5
Warto! Jest ryzyko, jest zabawa.
(2017.03.08)

info

5  
  0
Dziś w Elblągu kroili za hotelem młyn. Schowali się przy działkach i łapali za prędkość na prostej i tych co wyprzedali autobus na przystanku na ciągłej jadących od ronda.
(2017.03.08)

info

4  
  0
typowy donos malbora rozpoznał, zlokalizował, zakablował
(2017.03.09)

info

1  
  1
@maciusiusiu - ale z ciebie POrabany kre..
etanhaethnetzhef (2017.03.09)