UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś w Elblągu kroili za hotelem młyn. Schowali się przy działkach i łapali za prędkość na prostej i tych co wyprzedali autobus na przystanku na ciągłej jadących od ronda.


Anuluj