Cztery osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

6
26.03.2018
Cztery osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków
fot. policja
Policjanci z Elbląga zatrzymali cztery osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. W każdym z tych osobnych przypadków podejrzani mieli niewielkie ilości narkotyku. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wszystkie zatrzymania miały miejsce w miniony weekend. Pierwsze z nich w piątek przy ulicy Grochowskiej w Elblągu. Kierowca osobowego volkswagena został zatrzymany do kontroli drogowej. W samochodzie 26-latka policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze dwie inne osoby. Przy ulicy Giermków, podczas legitymowania 16-latka, zabezpieczyli zawiniątko papierowe z marihuaną. Nieletni został przekazany matce. Odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Kolejne zatrzymanie było przy ul. Leszczyńskiego. 45-letni elblążanin miał przy sobie woreczek z amfetaminą. Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w niedzielę przy ulicy Bema. 24-latek miał także porcję narkotyku. Testy wykazały, że to była również amfetamina.
   Policjanci przypominają, że posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a gdzie widelki ze mozna miec na wlasny uzytek jak pijus idzie upojony alkoholem to wszystko ok
(2018.03.26)

info

3  
  3
Niech w końcu się te narkotyki zalegalizuje i niech władze nie traktują społeczeństwa jak małe dzieci. I ja to mówię jako osoba która nigdy nic nie brała. Jak ktoś chce to niech bierze, jak ktoś nie chce (tak jak ja) to brać nie będzie. Proste.
kkkkkk1 (2018.03.27)

info

4  
  1
Policja przypomina 3 lata Popaprancy moze wasze kieszenie trzeba przetrzepac dopiero by sie komendant zdziwil ilu cpunow ma na komendzie
On (2018.03.27)
@On - Czysta, brudna prawda :)
T. (2018.03.27)
monopolowe tez zamknijcie psy bo sprzedają silnie uzależniający alkohol czesto w stężeniiu 96% który bardzo szkodzi społeczeństwu JP
boycot (2018.03.27)

info

1  
  0
a komu mogę zgłosić, że sąsiad pije denaturat a sąsiadka się źle odżywia ?
szimurina (2018.04.03)

info

1  
  0