UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech w końcu się te narkotyki zalegalizuje i niech władze nie traktują społeczeństwa jak małe dzieci. I ja to mówię jako osoba która nigdy nic nie brała. Jak ktoś chce to niech bierze, jak ktoś nie chce (tak jak ja) to brać nie będzie. Proste.
kkkkkk1