UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech w końcu się te narkotyki zalegalizuje i niech władze nie traktują społeczeństwa jak małe dzieci. I ja to mówię jako osoba która nigdy nic nie brała. Jak ktoś chce to niech bierze, jak ktoś nie chce (tak jak ja) to brać nie będzie. Proste.

kkkkkk1

Anuluj