Chowali narkotyki w samochodzie

9
04.07.2018
Chowali narkotyki w samochodzie
Dwaj mężczyźni siedzący w samochodzie wpadli w „panikę”, gdy zobaczyli przejeżdżający radiowóz. Tak szybko próbowali „coś” schować pomiędzy siedzeniami, że przyciągnęli uwagę funkcjonariuszy, którzy postanowili w konsekwencji skontrolować wspomniane osoby.
Do sytuacji tej doszło ok. godz. 1.30 w okolicy ul. Jaśminowej. Przejeżdżający tamtędy policjanci zauważyli stojącego na parkingu vw golfa, a w nim dwóch mężczyzn. Zauważyli także ich nerwowe zachowanie oraz to, że próbowali schować jakiś przedmiot pomiędzy siedzeniami auta. Chwilę później funkcjonariusze kontrolowali już mężczyzn podejrzewając, że mogą posiadać przy sobie narkotyki. Przypuszczenia okazały się być słuszne. 29- i 26- latek zostali wylegitymowani, a w samochodzie znaleziono wciśnięte między siedzenia foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Ten po sprawdzeniu testerem okazał się być amfetaminą. Obaj mężczyźni resztę nocy spędzili w policyjnym areszcie, natomiast vw golf został zabezpieczony na policyjnym parkingu.
   Za posiadanie zabronionych substancji odurzających może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. 
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

'' zawina dwoch studentow robiac show dla idioty'' :D
(2018.07.04)
Spanikowali niepotrzebnie, a Ci się chwalą jakby co najmniej Escobara złapali. ..
Anonimek1 (2018.07.04)

info

11  
  7
ale ilu tak bezpodstawnie napadają i nic nie znajdują tym już się nie pochwalą
(2018.07.04)

info

7  
  8
26 i 29 lat studenci? to co oni studiują ?
weźsięogol (2018.07.04)
@weźsięogol - do weźsięogol. Oni studiują teologię. Niedługo przyjmują święcenia. To pozwoliło im rozmawiać z istotami niebiańskimi.
(2018.07.04)
Kolejni amatorzy. Podstawa to zachować bezwzględny spokój widząc Policję w takiej sytuacji. Logicznym jest, że Policjanci nabiorą podejrzeń gdy widzą nerwowe zachowania.
kkkkkk1 (2018.07.04)

info

3  
  1
tyle tych naroktykow odkad PIS zalegalizowal dopalacze ze szpachluja nimi auta
(2018.07.04)

info

4  
  3
na jaśminowej dwóch studentów w golfie, pewnie stali pod biurowcem :)
enezyter (2018.07.06)
Na koniec stanę sam,na tle błękitnego nieba...
Vtka (2018.07.08)