UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@weźsięogol - do weźsięogol. Oni studiują teologię. Niedługo przyjmują święcenia. To pozwoliło im rozmawiać z istotami niebiańskimi.


Anuluj