Chcieli włamać się do tankomatu

3
13.06.2018
Chcieli włamać się do tankomatu
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom w wieku 21 oraz 33 lat. Podejrzani zostali zatrzymani przez kryminanych kilkanaście godzin po tym, jak usiłowali włamać się do tankomatu. Funkcjonariusze z Braniewa zabezpieczyli narzędzia, którymi posłużyli się sprawcy. Z policyjnych ustaleń wynika również, że starszy z mężczyzn działał w warunkach tzw. recydywy.
W poniedziałek (11 czerwca) około godz. 3 policjanci zostali powiadomieni, że obok tankomatu krąży dziwnie zachowująca się osoba. Na miejsce wysłano patrol. Funkcjonariusze dostrzegli ubranego na czarno mężczynę, który na widok radiowozu uciekł w zakrzaczenia. Policjanci sprawdzając zabezpieczenia urządzenia zauważyli na nim liczne uszkodzenia oraz wgniecenia. Na miejsce wezwano kryminalnych oraz właściciela tankomatu. Mężczyzna wycenił straty na 8 tys. zł. Funkcjonariusze przystąpili więc do ustalenia sprawców.
   Jeszcze tego samego dnia, kilkanaście godzin później, do policyjnej celi zostały doprowadzone dwie osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. Następnego ranka 21 i 33-latek usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Co więcej, starszy z mężczyzn działał w warunkach tzw.recydywy..
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kogo obchodzi braniewo czy Olsztyn kładę stolec na te dwa miasta
Cyt (2018.06.13)
@Cyt - Bo Olsztyn, to nasza stolica szuwaro-bagienna, a Braniewo. .. to Braniewo.
sxde (2018.06.14)
Masakra z ta stolica to raczej jest stolnica ;)
Cyt (2018.06.15)