Wybrany wątek opinii

@Cyt - Bo Olsztyn, to nasza stolica szuwaro-bagienna, a Braniewo. .. to Braniewo.
sxde (2018.06.14)
Masakra z ta stolica to raczej jest stolnica ;)
Cyt (2018.06.15)
Powrót do komentarzy