Wybrany wątek opinii
@Cyt - Bo Olsztyn, to nasza stolica szuwaro-bagienna, a Braniewo. .. to Braniewo.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Masakra z ta stolica to raczej jest stolnica ;)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0