Był pijany, rzucił butelką i wybił szybę

16
13.12.2015
Był pijany, rzucił butelką i wybił szybę
Policjanci z prewencji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który zbił szybę w drzwiach balkonowych jednego z mieszkań na osiedlu Nad Jarem. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. W chwili zdarzenia miał 1,68 promila alkoholu w organizmie.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 16 na osiedlu Nad Jarem. Tam 22-letni mężczyzna, który był pod wpływem wypitego wcześniej alkoholu, rzucił butelką w ścianę budynku. Trafiła ona w balkonowe okno i wybiła szybę. Sprawca co prawda uciekł, jednak na miejsce wezwano policyjny patrol. Funkcjonariusze niedługo później zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. „Chował” się on w jednej z klatek schodowych. 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Tam spędził resztę wieczoru i noc. Policjanci jako zabezpieczenie majątkowe potraktowali pieniądze, które miał przy sobie sprawca. Jako, że gdy wytrzeźwiał, chciał on naprawić wyrządzoną szkodę, którą właściciel mieszkania wycenił na 500 złotych. Funkcjonariusze zapytali pokrzywdzonego czy zgodzi się na taką formę zakończenia sprawy. Ten zgodził się. Pieniądze zostały przekazane właścicielowi lokalu.
   22-latek nie był wcześniej karany. W rozmowie z policjantem sam stwierdził, że był to głupi wybryk. Po wyrównaniu szkód wycofano także wniosek o ściganie sprawcy.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawdziwy gangster.
(2015.12.13)

info

6  
  1
a co z Durczokiem zboczeńcem z TVN ?
(2015.12.13)

info

4  
  8
A co z morientesem, przygłupem z elbląga?
(2015.12.13)

info

6  
  4
A Trybunał Konstytucyjny ?Co ? nic nic ? tak się po kościach rozejdzie ?
struś (2015.12.13)

info

2  
  1
Morientes to gral w Realu madryt
(2015.12.13)
Głupi 5 stów stracił.
(2015.12.13)

info

1  
  0
Morientes może i grał w Realu, ale morientes jest elbląskim przygłupem.
(2015.12.13)
i tak powinna dzialać policja w tego typu sprawach. może sprawcy wielokrotnych kradzieży zamiast bezkarności i zawiasów będą zwracać koszty pokrzywdzonym z wlasnej kieszeni, nie PZU.
(2015.12.13)

info

2  
  0
historyk widze że jeszcze nie wytrzeźwiałes, hmmm tak ci polewali ma marszu poparcia dla rzadu ? sie działo widzę :)
(2015.12.13)

info

0  
  0
A co z trynkiewiczem?
(2015.12.13)