A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
widzę dużo piłkarzy he he
Pieniądze jakie mamy przy sobie, wcale nalezeć do nas nie muszą. Mogą to być pieniądze jakie ktoś nam dał na przechowanie, mogą to być pieniądze jakie ktoś przekazał komuś za pośrednictwiem naszym. Zatrzymanie gotówki przez policjantów w takim przypadku jest równoznaczne z przywłaszczeniem sobie cudzego mienia lub zwykłej kradzieży. Zatrzymać można w tym przypadku rzecz ruchomą jesli mamy 100 % pewności że nalezy do osoby u jakiej taka rzecz się znajduje, potwierdzić to dokumentami lub oświadczeniami osób trzecich i chodzi tu o przepadek mienia na rzecz zaspokojenia ewentualnych kar grzywny, opłat za postępowanie sądowe itp, zajęcia komornicze.
Nie dosć że zatrzymali, to bezprawnie przekazali to inej osobie. A co jak kasa pochodziła z kradzieży ?
Jeśli sprawca chce naprawić szkodę z pieniędzy które zostały skonfiskowane, to chyba w tym przypadku nie jest przywlaszczenie.
na ile części można podzielić zapałkę wzdłuż?
Wybijcie szybke ukrzewskiemu jurkowi cw. .. .lowi z ul. Ogólnej 50/12 ninja house kat domowy a do tego rafiemu kręgosłup złamał. Lepiej wykituj kacie bo jak cie złapie w ciemnej uliczce to kręgosłup bedzie twoim najmniejszym problemem brzuchaty wąsaczu