Był pijany, kierował samochodem

3
18.12.2016
Był pijany, kierował samochodem
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 25-letniego Karola O. Mężczyzna kierował osobową laguną. Badanie alkotestem wykazało, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w takim stanie Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 18 przy ul. Ogrodowej w Pasłęku. Tam 25-latek został zatrzymany przez policyjny patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze od razu wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło, że mężczyzna jest pijany. Wynik tego badania to 1,82 promila alkoholu w organizmie. Resztę tak rozpoczętego wieczoru 25-latek spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

to jeszcze nie wytrzeźwiał?
(2016.12.18)

info

1  
  0
Wczoraj trzepali (elbląscy)drogę Żurawiec- Markusy i jak widać statystyki bez zmian. Tak trzymać!
(2016.12.18)

info

1  
  0
Zapraszam POLICJĘ na tą drogę (ŻURAWIEC-)każdego ranka ok. 6-ej do 7-ej'. A plony? Zapewniam że obfite. Ograniczenie do 40km/h, a przeciętna kierujących to 140km/h. SPRAWDZCIE!
(2016.12.18)

info

3  
  1