Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 18 przy ul. Ogrodowej w Pasłęku. Tam 25-latek został zatrzymany przez policyjny patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze od razu wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło, że mężczyzna jest pijany. Wynik tego badania to 1,82 promila alkoholu w organizmie. Resztę tak rozpoczętego wieczoru 25-latek spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter