UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszam POLICJĘ na tą drogę (ŻURAWIEC-)każdego ranka ok. 6-ej do 7-ej'. A plony? Zapewniam że obfite. Ograniczenie do 40km/h, a przeciętna kierujących to 140km/h. SPRAWDZCIE!


Anuluj