Bili i kopali

4
30.05.2017
Bili i kopali
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, do jakiego doszło tydzień temu w Braniewie.
Do zdarzenia doszło 21 maja około godziny czwartej rano w pobliżu Placu Grunwaldu. Z informacji przekazanych przez pokrzywdzonych wynikało, że zostali pobici przez trzech nieznanych mężczyzn. Sprawcy uderzali pięściami oraz kopali po całym ciele, powodując u nich liczne obrażenia.
   Funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Braniewie wytypowali i zatrzymali agresorów. Podczas składania wyjaśnień przyznali się oni do pełnienia zarzucanych im czynów.
   Może im grozić kara do 3 lat więzienia.
   
podkom. Robert Wardyn, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Niewinnych potrafią razić paralizatorem to takich agresorów również powinni. ..
emeryt44 (2017.05.30)

info

7  
  0
"Bili i kopali" ale ci przynajmniej nie zamordowali jak policyjni oprawcy z Wrocławia.
(2017.05.30)

info

4  
  1
W pierwszej chwili myślałem, że to policjanci bili i kopali, bo ostatnio dowiadujemy się rzeczy o metodach niektórych policyjnych oprawców. Dla mnie np. sytuacja z Wrocławia nie mieści mi się w głowie jak potworni są niektórzy funkcjonariusze policji. Ostatnio dość dużo słyszy się również o podobnych metodach olsztyńskiej policji. Trzeba powiedzieć, że bezkarność policjantów jest zachętą do takich metod a w tym sprzyjają im Sądy jak i Prokuratura. Kiedy w końcu ktoś zrobi w tym kraju porządek, żeby nie dochodziło do takich zdarzeń???
(2017.05.31)

info

1  
  0
Tam gdzie sprawca może oddać, policja nie prowokuje :), każdy kozak tak ma, że woli zbić mikrusa bo nie odda.
(2017.05.31)

info

0  
  0