UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pierwszej chwili myślałem, że to policjanci bili i kopali, bo ostatnio dowiadujemy się rzeczy o metodach niektórych policyjnych oprawców. Dla mnie np. sytuacja z Wrocławia nie mieści mi się w głowie jak potworni są niektórzy funkcjonariusze policji. Ostatnio dość dużo słyszy się również o podobnych metodach olsztyńskiej policji. Trzeba powiedzieć, że bezkarność policjantów jest zachętą do takich metod a w tym sprzyjają im Sądy jak i Prokuratura. Kiedy w końcu ktoś zrobi w tym kraju porządek, żeby nie dochodziło do takich zdarzeń???


Anuluj