Aresztowany za rozboje

9
31.03.2016
Aresztowany za rozboje
fot. policja (arch. portEl.pl)
Policjanci zatrzymali 26-letniego Sebastiana M. mężczyzna podejrzany jest o dokonanie dwóch rozbojów na terenie Elbląga. Za każdym razem był agresywny, bił swoje ofiary i zabierał wartościowe przedmioty. Funkcjonariusze wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 26-latka.
Mężczyźnie przypisywane są dwa rozboje, których dokonał tego samego dnia jeszcze w styczniu br. Oba miały miejsce na ul. Trybunalskiej. Tam 26-latek najpierw napadł na przechodzącego mężczyznę, którego przewrócił na ziemię i kopał. Jego ofiara straciła telefon komórkowy oraz kartę bankomatową. Niedługo później, na tej samej ulicy napadł na innego mężczyznę. Tu również dał upust swojej agresji. Zaczepkę rozpoczął od rzucenia trzymaną w ręce butelką w napadniętego. Następnie zabrał mu pieniądze, telefon oraz… pałkę z wbudowaną latarką, którą mężczyzna próbował się bronić. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się być 26-latek. Do zatrzymania przyczyniła się również analiza nagrań z miejskiego monitoringu. Sebastian M. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Był już wcześniej notowany i karany za udział w bójce. Na mężczyźnie ciąży obecnie warunkowe zawieszenie kary 1 roku pozbawienia wolności. Policjanci wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 26-latka. Za rozbój Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 12 lat więzienia.
   
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Chyba wiem o kogo chodzi. To typowy pseudo-kozak co jest mocny do dzieciaków, a jak trafi na choć minimum większego od siebie to ucieka jak antylopa z obsranymi porciętami. Jak się czują tacy twardzi to niech idą np. na jakąś pakernię i tam szukają zaczepki, a nie tylko zawsze mocni do mniejszych i słabszych. Gardzę takimi.
preczzpatologia (2016.03.31)

info

6  
  0
szkoda chłopaka. wiosnę pod celą przesiedzi. Jakaś konfitura go nadała.
(2016.03.31)
ty od konfitury, patologiczny śmieciu może chcesz również przezimować pod celą imbecylu
zzssypt (2016.03.31)

info

11  
  0
Jakbyś dostał od bandyty tą butelką w mały pusty łeb tobyś błaźnie nie pisał, że szkoda chłopaka.
(2016.03.31)

info

10  
  0
jakim trzeba być deklem, żeby żałować takiego śmiecia.
rufioo (2016.03.31)

info

14  
  0
tego śmiecia żałuje taki sam śmieć
aannaanulka (2016.03.31)

info

10  
  0
Jeśli wpi. .dolił by tobie sam byś został konfiturą z dzemem na ryju.
(2016.03.31)
ty z dżemem na ryju nigdy nie wypowiadaj się na forum bo jest zakaz wypowiadania się patologii, lepiej załóż na swój mały pryszczaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluj do bramy
(2016.03.31)

info

3  
  0
wychlostac na placu jagielonczyka i uciac prawą rękę. .. .po co dalej chodować takie chodzące ścierwo które wyjdzie i dalej bd tak właśnie zarabiać pewnie w szkole bo gnembili to teraz sie odgrywa a jednoczesnie zarabia pseudogangster nie obrażając gangsterów
(2016.04.01)

info

0  
  0