UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty z dżemem na ryju nigdy nie wypowiadaj się na forum bo jest zakaz wypowiadania się patologii, lepiej załóż na swój mały pryszczaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluj do bramy
ty z dżemem na ryju nigdy nie wypowiadaj się na forum bo jest zakaz wypowiadania się patologii, lepiej załóż na swój mały pryszczaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluj do bramy