UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty z dżemem na ryju nigdy nie wypowiadaj się na forum bo jest zakaz wypowiadania się patologii, lepiej załóż na swój mały pryszczaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluj do bramy


Anuluj