Aresztowano 42-latka podejrzanego o rozbój

4
29.03.2019
Aresztowano 42-latka podejrzanego o rozbój
Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Braniewie zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy wobec 42-latka podejrzanego o rozbój na 84-latce. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Z policyjnych ustaleń wynika, że w 26 marca ok godz. 10 w Braniewie, mężczyzna zaatakował starszą kobietę, uderzając ją w plecy, a następnie wyrwał jej torebkę, z której ukradł 920 zł oraz dowód osobisty. Pokrzywdzona kobieta podała funkcjonariuszom, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, rysopis sprawcy. Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego wytypowali sprawcę i penetrowali miasto za poszukiwanym mężczyzną. Po kilkunastu minutach zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 42-letni mężczyzna.
   Funkcjonariusze po zgromadzeniu materiału dowodowego, wystąpili wspólnie z prokuratorem z wnioskiem o areszt wobec 42-latka. Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę 12 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

I bardzo dobrze, a gada nie wypuścić przez parę lat.
(2019.03.29)

info

3  
  0
Zutylizować chwasta.
bynio199 (2019.03.29)

info

5  
  0
" Zutylizować chwasta " - Dobry pomysł, wystarczy wyjechać trochę poza Elbląg i przywiązać go na środku jakiegoś pola a rolnicy dokonają już reszty. Teraz pola co drugi dzień są opryskiwane tak więc kilka dni i będzie po chwaście !!!
hihihi (2019.03.31)

info

4  
  0
Bohater z pisu. .. na kobietę i to dwa razy starszą od siebie, bo nie starczyło jaj na równego sobie. ..
Mirka (2019.03.31)

info

1  
  0