UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" Zutylizować chwasta " - Dobry pomysł, wystarczy wyjechać trochę poza Elbląg i przywiązać go na środku jakiegoś pola a rolnicy dokonają już reszty. Teraz pola co drugi dzień są opryskiwane tak więc kilka dni i będzie po chwaście !!!

hihihi