Za dewastacje może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. 30-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci, był nietrzeźwy i agresywny. Jak ustalili interweniujący funkcjonariusze, zachowywał się tak już od jakiegoś czasu. Mężczyzna chodził pobudzony, nadużywał alkoholu i uszkadzał różne przedmioty. Co więcej, przed policyjną interwencją odgrażał się innym. 30-latek dziś po godz. 4 rano został przewieziony do policyjnego aresztu. Tu wytrzeźwieje i usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter