30-latek zatrzymany za dewastację

4
15.11.2016
30-latek zatrzymany za dewastację
fot. policja
Policyjny patrol interweniujący w jednym z hoteli na elbląskiej starówce zatrzymał agresywnie zachowującego się 30-latka. Mężczyzna miał uszkodzić elementy ogródka piwnego. Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie.
Za dewastacje może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. 30-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci, był nietrzeźwy i agresywny. Jak ustalili interweniujący funkcjonariusze, zachowywał się tak już od jakiegoś czasu. Mężczyzna chodził pobudzony, nadużywał alkoholu i uszkadzał różne przedmioty. Co więcej, przed policyjną interwencją odgrażał się innym. 30-latek dziś po godz. 4 rano został przewieziony do policyjnego aresztu. Tu wytrzeźwieje i usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

dzisiaj nad ranem ok godz 3:30 przy ul Ogólnej tez chodzil jakis czub i wyzywal policjantow, moze to ten sam
(2016.11.15)

info

4  
  1
Jak taki bohater to dowalić z grubej rury 5 lat i niech się tam odgraża.
(2016.11.15)

info

4  
  0
To ten sam co wszystkie Hotele dewastuje
Deweloper (2016.11.24)

info

1  
  0
Dalej chodzi po Ogólnej w nocy Ykrzak i krzyczy pod balkonem
Lucky Luck Ogólna (2016.11.24)

info

1  
  0