UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzisiaj nad ranem ok godz 3:30 przy ul Ogólnej tez chodzil jakis czub i wyzywal policjantow, moze to ten sam
dzisiaj nad ranem ok godz 3:30 przy ul Ogólnej tez chodzil jakis czub i wyzywal policjantow, moze to ten sam