Wolne miejsca na półzimowiska

4
09.01.2026
Wolne miejsca na półzimowiska
Fot. pixabay.com
Departament Edukacji informuje, że w ramach organizowanych półzimowisk, w niżej wymienionych placówkach są jeszcze wolne miejsca:

Szkoła Podstawowa nr 4:

I turnus: 19.01.2026 r. - 23.01.2026 r

II turnus: 26.01.2026 r. - 30.01.2026 r.

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2:

I turnus: 19.01.2026 r. - 23.01.2026 r.

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o bezpośredni kontakt ze szkołą/placówką organizującą wypoczynek.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jeszcze kilka lat temu, trzeba było z rana w kolejce stac, żeby zapisać dzieciaka. Przynajmniej w Sp4.
Wielbiciel Elbinga (2026.01.09)

info

1  
  0
Popieram że w USA małoletni do 21 lat. W Polsce bym wprowadził do 25 lat ! Młodzi są coraz głupsi to widać na każdym kroku za kilka lat będziemy używać tylko obszarów mózgu odpowiadających za jedzenie i wydalanie pod warunkiem że będziemy mieć jakiekolwiek zdolności do zarabiania na to jedzenie ludzie którzy używają AI do najprostszych rzeczy zatracają zdolność logicznego myślenia w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy tylko odpowiedzi na pytania ! "Rodzicu, Nauczycielu - AI nie jest wrogiem. Jest sygnałem ostrzegawczym. Jeśli dziecko szuka przyjaciela w serwerowni, to znaczy, że nie znalazło go w domu"
(2026.01.09)

info

2  
  1
jakby podano dodatkowo numer kontaktowy pod który można zadzwonić to artykuł nie byłby taki lakoniczny, można wspomnieć o tym czy są odpłatne jeśli tak to ile, a tu Uwaga uwaga coś jest, dzwoń i pytaj,
modi (2026.01.10)

info

0  
  0
A program w drugi turnus trwa tylko dwa dni
(2026.01.13)

info

0  
  0