UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze kilka lat temu, trzeba było z rana w kolejce stac, żeby zapisać dzieciaka. Przynajmniej w Sp4.
Wielbiciel Elbinga
Jeszcze kilka lat temu, trzeba było z rana w kolejce stac, żeby zapisać dzieciaka. Przynajmniej w Sp4.
Wielbiciel Elbinga