UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze kilka lat temu, trzeba było z rana w kolejce stac, żeby zapisać dzieciaka. Przynajmniej w Sp4.

Wielbiciel Elbinga

Anuluj