Pożar garażu z dwoma samochodami

7
06.02.2020
Pożar garażu z dwoma samochodami
fot.MS
Dziś (6 lutego) po godz. 12 w Suchaczu wybuchł pożar w garażu z dwoma autami w środku. Jeden z samochodów uległ spaleniu. Dzięki szybkiej akcji strażaków pożar został szybko opanowany. Zobacz zdjęcia.

W garażu, w którym wybuchł pożar, stały dwa auta, w środku znajdował się także piec, a obok składowane było drewno opałowe. Na miejsce zadysponowano dwa wozy gaśnicze z JRG nr 2 w Elblągu i strażaków ochotników z Tolkmicka.

Strażacy wypchnęli samochody z garażu objętego ogniem, niestety jedno auto uległo spaleniu. Ogień rozprzestrzenił się na składowane obok garażu drewno opałowe. Strażacy szybko opanowali sytuację i ogień nie rozprzestrzenił się na budynek mieszkalny.

Policjanci przeprowadzą dochodzenie, jak doszło do pożaru.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

w PL taka bieda że jeden wąż dzielą trójnikiem na dwa
(2020.02.06)
W twojej gowie jest bieda
(2020.02.06)
To tam sprzedawali kiedys ruskie paliwo?
Jjjjj (2020.02.06)
A goowno coę to obchodzi kto i co sprzedawał kapusto.
(2020.02.07)
Elbląskie kmiotki komentują:)
PanCracy (2020.02.07)

info

0  
  0
Kapus to to na pewno jest tenJjjj kiedys to milicja wylapywala kapusi teraz ich olewa jak kazdego kapusa!:)
hdwp (2020.02.07)
A moim zdaniem ta fotkie udostepnil byly milicjant! Fotograf wioskowy! Dziwne ze podsluchuje straz pogotowie i policje. Ze go jeszcze za schaby mie wzieli. Powinni go ukarac za ochrone prywatnych dobr!!!!
turysta (2020.02.07)

info

0  
  1