UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem ta fotkie udostepnil byly milicjant! Fotograf wioskowy! Dziwne ze podsluchuje straz pogotowie i policje. Ze go jeszcze za schaby mie wzieli. Powinni go ukarac za ochrone prywatnych dobr!!!!

turysta

Anuluj