UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem ta fotkie udostepnil byly milicjant! Fotograf wioskowy! Dziwne ze podsluchuje straz pogotowie i policje. Ze go jeszcze za schaby mie wzieli. Powinni go ukarac za ochrone prywatnych dobr!!!!
turysta