Oświadczenie

19.06.2019
W związku z pojawieniem się pojedynczych egzemplarzy gazety pod tytułem "Express Elbląg", w której stopce redakcyjnej podano, że jestem jej wydawcą, oświadczam, że stało się to bez mojej zgody. Nie jestem wydawcą tego pisma.
Juliusz Marek
--- komunikat płatny ---
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter